Polecane
Cena: |
66,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,84 |
zł netto |
Cena: |
82,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wspornik Pvc Szerokość 300 637769 LEGRAND
DLPC korytka kablowe PCW- Akcesoria i wspornikiWsporniki- Wspornik PCW- Do koryta o szerokości: 300 mm
Parametry techniczne: Wspornik Pvc Szerokość 300 637769 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. bezpieczne obciążenie zgodnie z IEC 61537 | 750 N |
| Numer RAL | 7030 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Długość | 353 mm |
| Do kablowego systemu nośnego o szerokości | 300 - 300 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Wysięgnik ścienny |
| Obciążenie dopuszczalne | 0.75 kN |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F01429EN-06 -
m/download/22625673/f01429en-06.pdf [2.14 MB]
0064GF2-00 -
m/download/22625671/0064gf2-00.pdf [250.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wspornik Pvc Szerokość 300 637769 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135