Polecane
Cena: |
8,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,85 |
zł netto |
Cena: |
10,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przyłącza Sztyftowe (4 ÷ 25 Mm2) 404905 LEGRAND
szyny łączeniowe do zasilania aparatów modułowych- Napięcie zasilania 230/400 V~Przyłącza sztyftowe- 4 ÷ 25 mm2
Parametry techniczne: Przyłącza Sztyftowe (4 ÷ 25 Mm2) 404905 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | nie |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 19 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 4 - 25 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 25 - 25 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście AWG | 4 - 4 mm² |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 37 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przyłącza Sztyftowe (4 ÷ 25 Mm2) 404905 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135