Polecane
Cena: |
125,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
125,27 |
zł netto |
Cena: |
154,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
154,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Naścienna Drivia 1x13 (13 Modułów Bez Drzwi) 401321 LEGRAND
Drivia - rozdzielnice naścienne o szerokości 13 modułów w rzędziePojemność od 13 do 52 modułówStopień ochrony IP30 - IK05 (IP40 - IK07 z drzwiami)Druga klasa ochronności (montaż z tylną ścianką)Materiał samogasnący odporność na żar 750 CZgodność z normami IEC 60670-24Rozdzielnica DriviaWyposażenie standardowe:- listwa przyłączeniowa IP2X PE- listwa przyłączeniowa IP2X N- śruby do monażu pokrywy rozdzielnicy- 4 zaślepki otworów montażowych- zaślepki modułowe z możliwością odcięcia 1 lub 0,5 modułu- zestaw samoprzylepnych etykiet opisowych- okienko opisowe nad każdym rzędem rozdzielnicy- Ilość rzędów: 1- Pojemność: 13 modułów- Wymiary (W x S x G): 250 x 250 x 103,5 mm- Kolor biały RAL 9003- Do wyposażenia w drzwi 4013 31 (kolor biały) lub 4013 41 (przezroczyste)
Parametry techniczne: Rozdzielnica Naścienna Drivia 1x13 (13 Modułów Bez Drzwi) 401321 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 103.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 99.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 47.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Opcjonalne |
| Rodzaj zamknięcia | Cylinder |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 250 mm |
| Szerokość wbudowania | 246 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 13 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 250 mm |
| Wysokość wbudowania | 246 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
F01504EN-05 -
m/download/22628508/f01504en-05.pdf [1.05 MB]
LE04298AA -
m/download/22628510/le04298aa.pdf [2.05 MB]
EXB22010_Flipbook_EN_(03_2022) -
m/download/22628509/exb22010-flipbook-en-03-2022.pdf [6.26 MB]
LGRVYIRZFN -
m/download/22628512/lgrvyirzfn.pdf [951.34 kB]
LGSCMGALAF -
m/download/22628513/lgscmgalaf.pdf [935.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Naścienna Drivia 1x13 (13 Modułów Bez Drzwi) 401321 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135