Polecane
Cena: |
328,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
327,25 |
zł netto |
Cena: |
403,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
402,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz Systemu Domofonowego - 0,6A 346040 LEGRAND
Wideodomofony i domofony, My HomeAkcesoria- Zasilacz 0,6 AZasilacz systemu 2-przewodowego. - Prąd pierwotny 110-230V~, 50-60 Hz.- Zapewnia dla instalacji prąd stały 26V i 0,6A.- Chroniony bezpiecznikiem (niewymienialny) przed zwarciem i przeciążeniem.- Urządzenie z podwójną izolacją SELV.- Szerokość: 6 modułów.
Parametry techniczne: Zasilacz Systemu Domofonowego - 0,6A 346040 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada programowa (przed nieumyślną zmiana ustawień) | nie |
| Funkcja oceny | nie |
| Funkcja sterująca | nie |
| Głębokość | 67 mm |
| Rodzaj prądu | DC |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 106 mm |
| Wskaźnik stanu pracy | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie | Inne |
| Zintegrowany obwód otwierania drzwi | nie |
Pliki do pobrania
BT00657-a-EN -
m/download/22630595/bt00657-a-en.pdf [386.98 kB]
LE05239AE -
m/download/22630596/le05239ae.pdf [2.58 MB]
LGRP-00049-V01.01-EN -
m/download/22630597/lgrp-00049-v01-01-en.pdf [970.65 kB]
LGRP-01102-V01.01-EN -
m/download/22630598/lgrp-01102-v01-01-en.pdf [822.53 kB]
LGRP-01109-V01.01-EN -
m/download/22630599/lgrp-01109-v01-01-en.pdf [568.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135