Polecane
Cena: |
265,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
265,21 |
zł netto |
Cena: |
326,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
326,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Blok Biurowy 16M Bez Wyposażenia 054692 LEGRAND
Bloki biurowe do wyposażeniaBloki biurowe do wyposażenia:- Blok pusty 16 modułów 22,5 x 45 mm- Do wyposażenia w osprzęt Mosaic- Kolor: Alu/biały
Parametry techniczne: Blok Biurowy 16M Bez Wyposażenia 054692 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/5 (typ E) | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Długość | 434.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba wolnych miejsc modułowych | 16 |
| Liczba wyłączników nadprądowych | 0 |
| Liczba złączy RJ45 CAT 6A | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Aluminium |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Szerokość | 90 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 35 °C |
Pliki do pobrania
F02225EN-01 -
m/download/22617446/f02225en-01.pdf [601.05 kB]
F03446EN-01 -
m/download/22617447/f03446en-01.pdf [1.72 MB]
LE08193AA-03 -
m/download/22617448/le08193aa-03.pdf [573.48 kB]
LE13284AA-02 -
m/download/22617449/le13284aa-02.pdf [583.84 kB]
LGRP-00282-V01.01-EN -
m/download/22617451/lgrp-00282-v01-01-en.pdf [556.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok Biurowy 16M Bez Wyposażenia 054692 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135