Polecane
Cena: |
102,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,37 |
zł netto |
Cena: |
125,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
125,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M22-PVS Przycisk bezpieczeństwa czerwony z kluczykiem bez podświetlenia 216879 EATON
Nowa poprawka: Lepszy chwyt dzięki bocznemu radełkowaniu w przycisku. Przycisk spełnia wymogi stopni ochrony IP66 i IP69K i uzyskał atest do międzynarodowego użytkowania. Asortyment modułowych produktów RMQ-Titan obejmuje szeroki zakres typów, w tym przyciski zatrzymania i wyłączania awaryjnego. Elementy przednie są oferowane w różnych kształtach, z i bez oświetlenia, z zabezpieczeniem przed wyrwaniem i obrotem, z i bez kluczyka
Parametry techniczne: M22-PVS Przycisk bezpieczeństwa czerwony z kluczykiem bez podświetlenia 216879 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP67/IP69K |
| Bez samopowrotu | tak |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Kolor pierścienia czołowego | Inne |
| Kolor przycisku | Czerwony |
| Kształt soczewki | Okrągły |
| Materiał pierścienia czołowego | Inne |
| Napięcie zasilania źródła światła | 0 V |
| Rodzaj przycisku | Wysoki |
| Sposób odblokowania | Za pomocą klucza |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X, 13 |
| Szerokość otworu | 0 mm |
| Średnica grzybka | 38 mm |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
| Wysokość otworu | 0 mm |
| Z pierścieniem czołowym | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | nie |
Pliki do pobrania
01_00004971 -
m/download/20533344/01-00004971.pdf [435.93 kB]
01_00004975 -
m/download/20533345/01-00004975.pdf [504.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-PVS Przycisk bezpieczeństwa czerwony z kluczykiem bez podświetlenia 216879 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135