Polecane
Cena: |
13,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,28 |
zł netto |
Cena: |
16,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zacisk Do Przewodów Ochronnych 12x4 Pełne 4Mm2 /100 Szt./ 037360 LEGRAND
XL³ 400 akcesoria do prowadzenia przewodów i wykonywania przyłączeńPrzyłączanie przewodów ochronnychZłącza do przewodów ochronnych 12 x 4 pełne- 1,5 do 4 mm2
Parametry techniczne: Zacisk Do Przewodów Ochronnych 12x4 Pełne 4Mm2 /100 Szt./ 037360 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie | 160 A |
| Szerokość szyny zbiorczej | 12 - 12 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | tak |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 4 - 4 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 4 mm² |
| Odpowiednie do | Szyna płaska |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zacisk Do Przewodów Ochronnych 12x4 Pełne 4Mm2 /100 Szt./ 037360 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135