Polecane
Cena: |
693,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
693,79 |
zł netto |
Cena: |
853,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
853,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna Aluminiowa C - 549 Mm2 037355 LEGRAND
XL³ S 630/4000 – szyny zasilające miedziane i aluminioweSzyny aluminiowe o przekroju 'C' pokryte stopemmiedzi i cyny. Gwarantowana pełna kompatybilnośćelektrolityczna z miedzią.-- Wymiary zewnętrzne: 40 x 30 mm, długość 1780 mm-- Powierzchnia przekroju poprzecznego: 549 mm2-- Dopuszczalny prąd: 1000 A (IP≤30) / 800 A (IP>30)
Parametry techniczne: Szyna Aluminiowa C - 549 Mm2 037355 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Cynowanie |
| Długość | 1750 mm |
| Model | Profil |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 800 A |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 30 mm |
Pliki do pobrania
F02026EN-01 -
m/download/22664129/f02026en-01.pdf [1.72 MB]
F02595EN-01 -
m/download/22664130/f02595en-01.pdf [2.28 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyna Aluminiowa C - 549 Mm2 037355 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135