Polecane
Cena: |
143,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,89 |
zł netto |
Cena: |
176,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
176,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna Cu 12x4Mm /1M/ 037349 LEGRAND
XL³ 400 akcesoria do prowadzenia przewodów i wykonywania przyłączeńPrzyłączanie do przewodów ochronnychSzyna miedziana pełna- przekrój: 12 x 4 mm- Dopuszaczalny prąd: 180 A- długość: 991,5 mm
Parametry techniczne: Szyna Cu 12x4Mm /1M/ 037349 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 991.5 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 180 A |
| Szerokość | 4 mm |
| Wysokość | 12 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyna Cu 12x4Mm /1M/ 037349 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135