Polecane
Cena: |
99,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,07 |
zł netto |
Cena: |
122,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kąt Zewnętrzny 140x35 Biały Dlp 033716 LEGRAND
DLPlus listwy kablowe 140 x 35 oraz akcesoria wykończenioweAkcesoria wykończenioweKąt zewnętrzny regulowany- Przekrój: 140 x 35 mm- Kolor: biały
Parametry techniczne: Kąt Zewnętrzny 140x35 Biały Dlp 033716 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres kątów | 60 - 120 ° |
| Zakres temperatury pracy | 15 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F00641EN-02 -
m/download/22669158/f00641en-02.pdf [260.95 kB]
LGIEAXQBHR -
m/download/22669159/lgieaxqbhr.pdf [41.15 kB]
LGRWXHKERF -
m/download/22669160/lgrwxhkerf.pdf [38.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kąt Zewnętrzny 140x35 Biały Dlp 033716 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135