Polecane
Cena: |
7,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,68 |
zł netto |
Cena: |
9,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lcs Opaska Wielokrotna 150Mm Czarna 033184 LEGRAND
Opaski kablowe VDIprzeznaczone do kabli teleinformatycznych- Opaski tekstylne wielokrotnego użycia - Wykonane z miękkiego materiału, pozbawione wszelkich ostrych krawędzi- Zapięcie na rzep umożliwiające wielokrotne zapinanie, regulowanie- Mogą być mocowane śrubami do wsporników- Dostępne w trzech kolorach i dwóch długościach- Długość 150 mm. Kolor czarny
Parametry techniczne: Lcs Opaska Wielokrotna 150Mm Czarna 033184 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. średnica wiązki | 35 mm |
| Średnica oplotu | 35 - 35 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat MIL | nie |
| Certyfikat UL | nie |
| Certyfikat VG | nie |
| Długość taśmy | 150 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. wytrzymałość na rozciąganie | 220 N |
| Model | Taśma z rzepem |
| Model wykrywalny | nie |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość taśmy | 16 mm |
| Zakres temperatur dla montażu | -30 °C |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 60 °C |
| Zamknięcie opaski | Na rzep |
Pliki do pobrania
F02420EN-01 -
m/download/22667134/f02420en-01.pdf [2.18 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lcs Opaska Wielokrotna 150Mm Czarna 033184 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135