Polecane
Cena: |
91,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,50 |
zł netto |
Cena: |
112,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
112,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt Osprzęt Fi 60 1 Mechanizm Pokrywa 130Mm Dlp Alu 011171 LEGRAND
Kanały aluminiowe DLP 50/65 x 150 Uchwyt do montażu osprzętu na wkręty Ø 60 (kompletne) Sistena Life, Valena, Suno, Cariva - Pokrywa 130 mm - 1 mechanizm - Wykonane z PCW, malowane na kolor aluminium - Przekrój kanału: 50/65 x 150 mm
Parametry techniczne: Uchwyt Osprzęt Fi 60 1 Mechanizm Pokrywa 130Mm Dlp Alu 011171 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 5.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 130 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wysokość | 135 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt Osprzęt Fi 60 1 Mechanizm Pokrywa 130Mm Dlp Alu 011171 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135