Polecane
Cena: |
8,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,19 |
zł netto |
Cena: |
10,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 230V 9W 1050lm GLS COG mleczna ciepła WOJ+14076 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14076
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 230V 9W 1050lm GLS COG mleczna ciepła WOJ+14076 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 9 kWh |
| Długość | 105 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/21782876/karta-katalogowa-en.pdf [698.62 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/21782877/karta-katalogowa-de.pdf [699.39 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/21782878/karta-katalogowa-pl.pdf [698.48 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16723813/karta-katalogowa-en.pdf [803.01 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16723814/karta-katalogowa-de.pdf [803.15 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16723815/karta-katalogowa-pl.pdf [802.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135