Polecane
Cena: |
5,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,11 |
zł netto |
Cena: |
6,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 zimna biel 230V 11,5W WOJ13909 SPECTRUM LED
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13909_220ST
Żarówka posiada filament jest to połączenie diody LED z tradycyjnym wyglądem żarówki. Szkło matowe.
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 zimna biel 230V 11,5W WOJ13909 SPECTRUM LED
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 12 kWh |
| Długość | 120 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18656469/karta-katalogowa-en.pdf [768.20 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18656470/karta-katalogowa-de.pdf [767.56 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18656471/karta-katalogowa-pl.pdf [768.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135