Polecane
Cena: |
1250,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 250,15 |
zł netto |
Cena: |
1537,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 537,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ściemniacz do odbiorników dużej mocy 3500W zasilanie 230V z wejściem analogowym 1-10V SCO-816A F&F
Ściemniacz uniwersalny SCO-816 przeznaczony jest do regulacji jasności ściemnialnych źródeł dużej mocy, takich jak: lampy żarowe i halogenowe, transformatory toroidalne i regulowane transformatory elektroniczne, ściemnialne żarówki LED oraz ściemnialne energooszczędne lampy LED.
Parametry techniczne: Ściemniacz do odbiorników dużej mocy 3500W zasilanie 230V z wejściem analogowym 1-10V SCO-816A F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Napięcie sterowania | 0 - 10 EU570079 |
| Regulowana jasność minimalna | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Dostępna moc dodatkowa | nie |
| Gatunek materiału | Aluminium |
| Głębokość osprzętu | 93 mm |
| Inne systemy magistralne | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 2500 W |
| Materiał | Metal |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model | Człon wykonawczy ściemniacza |
| Moduł magistralowy odłączalny | nie |
| Możliwa praca równoległa | nie |
| Napięcie znamionowe | 195 - 265 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Pobór mocy | 5 W |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Inne |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Szerokość osprzętu | 188 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres napięcia | 230 - 230 V |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Ze złączem magistrali | nie |
Pliki do pobrania
ff_sco_816a_inst_d180406_pl_1.pdf [2022-03-10 10:44, 197.26 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23666408/karta-katalogowa.pdf [475.33 kB]
SCO-816A-instructions-for-use-1 -
m/download/23666412/sco-816a-instructions-for-use-1.pdf [197.26 kB]
SCO-816A-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23666407/sco-816a-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.10 kB]
SCO-816A-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23666411/sco-816a-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ściemniacz do odbiorników dużej mocy 3500W zasilanie 230V z wejściem analogowym 1-10V SCO-816A F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135