RELPOL Przekaźnik Czasowy PIR6WBT-1Z-24VAC/DC-C 857690
RELPOL Przekaźnik Czasowy PIR6WBT-1Z-24VAC/DC-C 857690 (857690)
  • Producent: RELPOL S.A.
  • Numer katalogowy: 857690
  • Kod kreskowy EAN: 5900005050510
  • Indeks/kod produktu: 345379
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik czasowy
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik Czasowy PIR6WBT-1Z-24VAC/DC-C 857690
Parametr Wartość
Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania nie
Blok styków pomocniczych montowany na styczniku nie
Funkcja formowania impulsu nie
Funkcja gwiazda-trójkąt tak
Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony tak
Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony tak
Funkcja opóźnionego wyłączenia tak
Funkcja opóźnionego załączania tak
Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany tak
Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany tak
Funkcja wyłączania impulsowego tak
Funkcja załączania impulsowego tak
Możliwość sterowania zdalnego nie
Prąd znamionowy 1 A
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Z gniazdem wtykowym tak
Zakres nastawy czasu 1 - 864000 s
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V