Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,72 |
zł netto |
Cena: |
11,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
603 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy do łączników i przycisków |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049600 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 6.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.7cm |
| Waga jedn. | 0.028kg |
| EAN13 opak. | 8421053049600 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| ID_frame | 1358, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 910, 912, 913, 914 |
| Dedykowany do: | mechanizmów: 7700101-039; 7700201-039; 7700211-039; 7700251-039; 7700150-039; 75101-39; 75201-39; 75211-39; 75251-39; 75150-39; 75152-39; |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| kolor | biały |
| nr indeksu | TSI-82010-30 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
5122,82010-30 -
m/download/23623699/5122-82010-30.pdf [32.94 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23644933/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
82010 -
m/download/23663315/82010.max [696.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8820brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
174 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5161brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
240 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3564brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3069brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2232brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2408brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
94 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4104brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
175 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2198brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
62 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
964brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25528brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1827brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
246 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5350brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
181 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25528brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1887brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2544brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
173 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1946brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2080brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1774brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1582brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
304 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1530brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
350 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135