Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2H SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2H SCHNEIDER (KNB16CM2H)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2H SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 16 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 79 mm
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Wyłącznik nadprądowy (MCB)
Szerokość 70 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 172 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2H SCHNEIDER