Polecane
Cena: |
34,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,28 |
zł netto |
Cena: |
42,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora gniazdo antenowe TV przelotowe 8dB biały EPH3200321 SCHNEIDER
Gniazdo TV przelotowe, tłumienie 8dB, w kolorze białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH3200321. Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych. Mechanizm gniazda antenowego posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie. Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora gniazdo antenowe TV przelotowe 8dB biały EPH3200321 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | nie |
| Do zasilania zdalnego | nie |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość osprzętu | 83 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Gniazdo przelotowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Pokrywa | Kompletna obudowa |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 38 EU570448 |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 83 mm |
| Zakres częstotliwości | 5 - 862 MHz |
Pliki do pobrania
EPH3200321_document -
m/download/17947036/eph3200321-document.pdf [83.49 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998349/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003596-1 -
m/download/17855895/1003596-1.pdf [900.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora gniazdo antenowe TV przelotowe 8dB biały EPH3200321 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135