Polecane
Cena: |
39,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,16 |
zł netto |
Cena: |
48,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AXL31 Styk pomocniczy + Styk pomocniczy zadziałania 1 CO + 1 CO przemienny 100543 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 125 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 1 |
| Do montażu z | Wyłącznik nadprądowy (MCB) |
| Funkcja | Styk pomocniczy / styk sygnalizacji zakłócenia |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy / styk sygnalizacji zakłócenia |
| Szerokość montażowa | 0.5 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 6 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co AXL31 Styk pomocniczy + Styk pomocniczy zadziałania 1 CO + 1 CO przemienny 100543 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135