Korytko kablowe 500x100mm Grubość 0,70 mm 3mb KGL500H100/3 110616 BAKS
Korytko kablowe 500x100mm Grubość 0,70 mm 3mb KGL500H100/3 110616 BAKS (110616)
Nasz stan magazynowy
0 mb
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 500x100mm Grubość 0,70 mm 3mb KGL500H100/3 110616 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 0,70 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 500x100mm Grubość 0,70 mm 3mb KGL500H100/3 110616 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 3.43 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 0.7 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Zintegrowany łącznik
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna tak
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Przekrój użyteczny 49800 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 500 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 100 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 500x100mm Grubość 0,70 mm 3mb KGL500H100/3 110616 BAKS