Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,60 |
zł netto |
Cena: |
7,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
36 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
246 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 3-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR3/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 3- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 226mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840884 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 30cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0375kg |
| EAN13 opak. | 5902787840884 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 3 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 3-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR3/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11725,CR3_41 -
m/download/23633226/11725-cr3-41.pdf [31.97 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644648/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661576/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 3-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR3/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2999brutto |
|
45 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1644brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
274 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8915brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1652brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1812brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
106 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1451brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
384brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
876brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
645 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9756brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4807brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
159 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5000brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
868brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1296brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
179 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 3-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR3/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
316brutto |
|
127 SZT |
24h |
|
764 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1667brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1412brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
239 SZT |
24h |
|
1082 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
463brutto |
|
134 SZT |
24h |
|
505 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
588brutto |
|
173 SZT |
24h |
|
654 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
206 SZT |
24h |
|
1239 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
284 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1003brutto |
|
87 SZT |
24h |
|
136 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
837brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
350 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
174 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
567brutto |
|
10 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135