Polecane
Cena: |
35,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,81 |
zł netto |
Cena: |
44,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PXS 12 Rozdzielnica natynkowa bez drzwi IP30 1 rząd 1x12 modułów 101526 NOARK
Obudowy instalacyjne PXS są przeznaczone głównie do zastosowań domowych. Ich konstrukcja nadaje się do montażu natynkowego, stopień ochrony IP30. Dostępne w wersjach od 3 do 36 modułów. Dostawa składa się z obudowy, szyn TH-35 mm, zacisków N + PE, przedniej pokrywy z wycięciami pod aparaty, zaślepki, elementów do montażu.
Parametry techniczne: PXS 12 Rozdzielnica natynkowa bez drzwi IP30 1 rząd 1x12 modułów 101526 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 70 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 250 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 224 mm |
| Z zamkiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co PXS 12 Rozdzielnica natynkowa bez drzwi IP30 1 rząd 1x12 modułów 101526 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135