Polecane
Cena: |
187,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
187,15 |
zł netto |
Cena: |
230,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
230,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Ściemniacz Obrotowy Bez Zacisku Neutralnego Kremowy 230 V 752260 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem- Mechanizm z uchwytem metalowym - Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów - Do wyposażenia w ramkę - Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietką - Opakowanie typu Flowpack - Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłową Ściemniacz obrotowy bez zacisku neutralnego 12 V~:- Do następujących rodzajów lamp: - 5 – 75 W (10 lamp maks.) dla lamp LED z możliwością ściemniania (wymagana wczesniejsza weryfikacja wzajemnej współpracy ściemniacza z żarówką) i CFL z funkcją ściemniania - 5 – 300 VA dla lamp halogenowych z transformatorami elektronicznymi lub ferromagnetycznymi - 5 – 300 VA dla lamp fluorescencyjnych z balastem - 5 – 300 W dla lamp żarowych i halogenowych - Po załączeniu jasność świecenia zwiększa się stopniowo (w ciągu 2 sekund) do wartości, jak była ustawiona przy ostatnim użyciu.
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Ściemniacz Obrotowy Bez Zacisku Neutralnego Kremowy 230 V 752260 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sterowania | 90 - 243 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | tak |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 32 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Przekrój żyły | 2.5 - 2.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Pokrętło/przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 47 - 63 Hz |
| Znamionowe obciążenie rezystancyjne | 5 - 300 W |
Pliki do pobrania
F01954EN-02 -
m/download/22607624/f01954en-02.pdf [604.45 kB]
LE07432AB_hermes -
m/download/22607625/le07432ab-hermes.pdf [1.80 MB]
LE07432AC -
m/download/22607626/le07432ac.pdf [680.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Ściemniacz Obrotowy Bez Zacisku Neutralnego Kremowy 230 V 752260 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135