Polecane
Cena: |
882,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
882,60 |
zł netto |
Cena: |
1085,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 085,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dodatkowy Panel Zewnętrzny Wideo Do Zestawów 369110 I 369220 369339 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyZestawy wideodomofonoweDodatkowe aparatyDodatkowy panel zewnętrzny wideo jednorodzinny natynkowyWyposażony w kamerę szerokokątną (95°)Możliwość stosowania w instalacjach 2-rodzinnych (zmiana ustawień na wideodomofonach).Możliwość współpracy z dodatkową kamerą nr ref 369400.Możliwość obsługi otwarcia furtki i bramy.IP 54, IK 07Wymiary w mm (wys. x szer. x głęb.): 161 x 100 x 37
Parametry techniczne: Dodatkowy Panel Zewnętrzny Wideo Do Zestawów 369110 I 369220 369339 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 36.6 mm |
| Kamera | tak |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konstrukcja modułowa | tak |
| Liczba przycisków dzwonkowych | 2 |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Szerokość | 100 mm |
| Wandoloodporny | tak |
| Wysokość | 160.5 mm |
| Z etykietą informacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą | tak |
Pliki do pobrania
369339_LE07935AA -
m/download/22630549/369339-le07935aa.pdf [1.15 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135