Polecane
Cena: |
328,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
328,21 |
zł netto |
Cena: |
403,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
403,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BBUE 4L 30 M1 5x40P Szyna łączeniowa 4P 30mm2 115A 40 modułów (1m) 103821 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1070 mm |
| Do liczby urządzeń | 40 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 30 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Pin/sztyft |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 40 |
| Wielkość odstępów | 27 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 6 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 125 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co BBUE 4L 30 M1 5x40P Szyna łączeniowa 4P 30mm2 115A 40 modułów (1m) 103821 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135