Stycznik powietrzny CEM32.00-110V-50/60Hz 004646102 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.00-110V-50/60Hz 004646102 ETI (004646102)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646102
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108413
  • Indeks/kod produktu: 127824
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.00-110V-50/60Hz 004646102 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.00-110V-50/60Hz 004646102 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 110 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A