Opis produktu: Simon 54 Gniazdo wtyczkowe do wersji IP44 bez uszczelki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna srebrny mat *Wymagana uszczelka ramki DGZ1BUZ.01/43A KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 45mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787824228 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5cm |
| Waga jedn. | 0.085kg |
| EAN13 opak. | 5902787824228 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Kolor klapki | transparentna |
| Zastosowanie | do ramek Nature, do ramek Premium |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Gniazdo wtyczkowe do wersji IP44 bez uszczelki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna srebrny mat *Wymagana uszczelka ramki DGZ1BUZ.01/43A KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
4631,DGZ1BUZ.01_43A -
m/download/23621744/4631-dgz1buz-01-43a.pdf [58.50 kB]
K-S_263J_2022_PL_Gniazdka_S54 NR -
m/download/23645776/k-s-263j-2022-pl-gniazdka-s54-nr.pdf [1.98 MB]
Simon 54 schemat elektryczny 2 -
m/download/23663213/simon-54-schemat-elektryczny-2.dwg [175.37 kB]
DGZ1BUZ_01A -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Gniazdo wtyczkowe do wersji IP44 bez uszczelki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna srebrny mat *Wymagana uszczelka ramki DGZ1BUZ.01/43A KONTAKT