Polecane
Cena: |
74,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,99 |
zł netto |
Cena: |
91,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Obudowa natynkowa 3-modułowa 6x K45 czysta biel SBC350/9 KONTAKT
| Seria | CIMA PRO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | obudowa natynkowa |
| Kolor | czysta biel |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 153mm |
| Szerokość produktu | 191mm |
| Głębokość produktu | 49mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436038530 |
| Waga jedn. | 0.38kg |
| EAN13 opak. | 8426436038530 |
| Wys. opak. zbiorczego | 6.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 15.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 21cm |
| Klasa ETIM | EC000080 Puszka natynkowa |
| Sposób montażu | natynkowy, pionowy/poziomy, ścienny |
| Cechy | bez pokryw bocznych |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Ilość modułów K45 | 6× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 3× CIMA |
Parametry techniczne: Simon Connect Obudowa natynkowa 3-modułowa 6x K45 czysta biel SBC350/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Ramka do montażu natynkowego z podstawą |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6242,SBC350_9 -
m/download/23627542/6242-sbc350-9.pdf [43.95 kB]
PQ55-PL -
m/download/23646738/pq55-pl.pdf [601.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Obudowa natynkowa 3-modułowa 6x K45 czysta biel SBC350/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135