Polecane
Cena: |
3,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,39 |
zł netto |
Cena: |
4,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
267 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Adapter gniazda keystone SIMON CONNECT AMP LEVITON MD67 KONTAKT
| Nazwa produktu/Rodzaj | adapter gniazda |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436025394 |
| Waga jedn. | 0.003kg |
| EAN13 opak. | 8426436025394 |
| Wys. opak. zbiorczego | 6.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10cm |
| Klasa ETIM | EC002608 Akcesoria do systemów połączeń modułowych |
| Sposób montażu | zatrzaski |
| Typ wkładów | keystone |
| Zastosowanie | do plakietek teleinformatycznych skośnych |
Parametry techniczne: Simon Connect Adapter gniazda keystone SIMON CONNECT AMP LEVITON MD67 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | TSC-MD67 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
6655,MD67 -
m/download/23628276/6655-md67.pdf [29.02 kB]
2017_UES0089 -
m/download/23644516/2017-ues0089.pdf [1.53 MB]
Simon_Connect_katalog_2024_WYPOSAŻENIE SIMON 500 -
m/download/23651934/simon-connect-katalog-2024-wyposazenie-simon-500.pdf [1.55 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135