Polecane
Cena: |
222,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
222,45 |
zł netto |
Cena: |
273,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
273,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dywanik elektroizolacyjny 750mm x 750 mm (10kV/mm) ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie znamionowe do | 20000 V |
| Wytrzymałość dielektryczna | 10 kV |
| Długość | 75 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 75 mm |
| W formie wanny | nie |
| Z powłoką antypoślizgową | tak |
| Zwijana w rolkę | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135