Polecane
Cena: |
94,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,21 |
zł netto |
Cena: |
115,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem z uziemieniem pionowy kompletny IP55 szary 6768843515 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793206/0/hager_6768843515_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem z uziemieniem pionowy kompletny IP55 szary 6768843515 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Głębokość osprzętu | 63.1 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj gniazdka | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 147 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Znamionowy prąd gniazda | 16 A |
Pliki do pobrania
PDS_6768843515_3301_pl-PL -
m/download/23411520/pds-6768843515-3301-pl-pl.pdf [108.53 kB]
rohs_declaration_6768843515_en-GB -
m/download/23411522/rohs-declaration-6768843515-en-gb.pdf [42.19 kB]
DC22-0019 -
m/download/23411523/dc22-0019.pdf [164.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem z uziemieniem pionowy kompletny IP55 szary 6768843515 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135