Polecane
Cena: |
95,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,38 |
zł netto |
Cena: |
117,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem SCHUKO pionowy kompletny IP55 szary 47803515 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793178/0/hager_47803515_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem SCHUKO pionowy kompletny IP55 szary 47803515 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 63 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba gniazd | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj gniazdka | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Rodzaj przełącznika | Łącznik schodowy |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 147 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Znamionowy prąd gniazda | 16 A |
Pliki do pobrania
hager_47803515_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:10, 235.20 kB]
PDS_47803515_3301_pl-PL -
m/download/23371692/pds-47803515-3301-pl-pl.pdf [179.10 kB]
629892.01_TEST_REPORT -
m/download/23371691/629892-01-test-report.pdf [1.39 MB]
rohs_declaration_47803515_en-GB -
m/download/23371694/rohs-declaration-47803515-en-gb.pdf [42.19 kB]
DC22-0019 -
m/download/23371695/dc22-0019.pdf [164.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Łącznik uniwersalny z gniazdem SCHUKO pionowy kompletny IP55 szary 47803515 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135