Polecane
Cena: |
158,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
155,44 |
zł netto |
Cena: |
195,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Gniazdo antracytenowe R+TV+SAT końcowe z pokrywą kompletne IP55 biały 12033532 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793183/0/hager_12033532_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Gniazdo antracytenowe R+TV+SAT końcowe z pokrywą kompletne IP55 biały 12033532 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa skuteczności ekranowania | Klasa A |
| Pasmo częstotliwości TV | 5 - 2400 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| DAB+ | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | tak |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Kolor | Biały |
| Model | Gniazdo zakończeniowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Pokrywa | Kompletna obudowa |
| Rodzaj gniazdka | TV/RD/SAT |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 2 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 5 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zakres częstotliwości | 4 - 2400 MHz |
Pliki do pobrania
hager_12033532_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:45, 253.58 kB]
PDS_12033532_3301_pl-PL -
m/download/23395608/pds-12033532-3301-pl-pl.pdf [190.09 kB]
rohs_declaration_12033532_en-GB -
m/download/23395610/rohs-declaration-12033532-en-gb.pdf [42.24 kB]
DC22-0019 -
m/download/23395611/dc22-0019.pdf [164.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Gniazdo antracytenowe R+TV+SAT końcowe z pokrywą kompletne IP55 biały 12033532 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135