Polecane
Cena: |
126,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,54 |
zł netto |
Cena: |
155,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER W.1 Gniazdo głośnikowe pojedyncze z pokrywą kompletne IP55 biały 11963502 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793185/0/hager_11963502_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER W.1 Gniazdo głośnikowe pojedyncze z pokrywą kompletne IP55 biały 11963502 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 65 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oznaczenie/etykieta | Z oznaczeniem |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 76 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zastosowanie | Gniazdo głośnikowe |
Pliki do pobrania
hager_11963502_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:34, 253.37 kB]
PDS_11963502_3301_pl-PL -
m/download/23345458/pds-11963502-3301-pl-pl.pdf [186.69 kB]
rohs_declaration_11963502_en-GB -
m/download/23345460/rohs-declaration-11963502-en-gb.pdf [42.22 kB]
DC22-0019 -
m/download/23345461/dc22-0019.pdf [164.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER W.1 Gniazdo głośnikowe pojedyncze z pokrywą kompletne IP55 biały 11963502 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135