Polecane
Cena: |
123,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,86 |
zł netto |
Cena: |
152,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
152,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XB5R pusta puszka plast. ZBRM01 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworów | 22.5 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Gatunek materiału obudowy | ABS |
| Kolor pokrywy obudowy | Szary |
| Liczba pozycji sterowniczych | 0 |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Obudowa instalacyjna do wbudowania |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 100.6 mm |
| Wysokość | 60 mm |
Pliki do pobrania
ZBRM01_document -
m/download/17932279/zbrm01-document.pdf [102.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22018108/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6755500 -
m/download/17804290/ue-nve6755500.pdf [268.50 kB]
ENVPEP101106EN (web) -
m/download/17804288/envpep101106en-web.pdf [949.00 kB]
ENVEOLI1103010EN -
m/download/17804289/enveoli1103010en.pdf [88.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB5R pusta puszka plast. ZBRM01 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135