Polecane
Cena: |
32,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,45 |
zł netto |
Cena: |
39,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XB5 Przełącznik 3 położeniowy fi22 z samopowrotem piórko okrągły plastikowy 100 sztuk ZB5AD5TQ SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP67/IP69K |
| Bez samopowrotu | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Czarny |
| Kolor pierścienia czołowego | Czarny |
| Kształt soczewki | Okrągły |
| Liczba stopni przełączania | 3 |
| Materiał pierścienia czołowego | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Długa rączka obrotowa |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP67/IP69K |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | tak |
Pliki do pobrania
ZB5AD5TQ_document -
m/download/17929314/zb5ad5tq-document.pdf [497.17 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22017399/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415100 -
m/download/17800440/ue-nve6415100.pdf [273.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB5 Przełącznik 3 położeniowy fi22 z samopowrotem piórko okrągły plastikowy 100 sztuk ZB5AD5TQ SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135