Polecane
Cena: |
1760,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 760,55 |
zł netto |
Cena: |
2165,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 165,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XPE Łącznik nożny podwójny z osłoną niebieski 2 NO+3 NC metalowy XPEM6210D SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 3 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Bez samopowrotu | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 190 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba stopni przełączania | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 5 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj polecenia | WŁĄCZ lub WYŁĄCZ |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość | 137 mm |
| Z blokadą | nie |
| Z izolacją ochronną | nie |
| Z osłoną ochronną | tak |
Pliki do pobrania
XPEM6210D_document -
m/download/17932816/xpem6210d-document.pdf [118.37 kB]
130393801A55 -
m/download/17802619/130393801a55.pdf [34.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22016054/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6419000 -
m/download/17802618/ue-nve6419000.pdf [269.02 kB]
ENVPEP070904EN_V2 -
m/download/17802617/envpep070904en-v2.pdf [287.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XPE Łącznik nożny podwójny z osłoną niebieski 2 NO+3 NC metalowy XPEM6210D SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135