Polecane
Cena: |
2602,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 602,07 |
zł netto |
Cena: |
3200,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 200,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 27 RBC27 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ładowarek akumulatorowych (prostowników) | nie |
| Do telekomunikacji | nie |
| Do UPS | tak |
| Liczba cykli przy 100% rozładowaniu | 0 |
| Liczba cykli przy 50% rozładowaniu | 0 |
| Liczba cykli przy 60% rozładowaniu | 0 |
| Liczba cykli przy 80% rozładowaniu | 0 |
| Pojemność C15 | 9 Ah |
| Pojemność C20 | 9 Ah |
| Prąd rozruchu zimnego zgodnie z EN | 0 A |
| Prąd rozruchu zimnego zgodnie z SAE | 0 A |
| Trwałość eksploatacyjna dla 20°C | 1 rok |
| Trwałość eksploatacyjna wg EUROBAT | nie |
| Współczynnik Peukert'a | 0 |
| Zaciski przyłączeniowe z przodu | nie |
| Ciężar | 245 kg |
| Długość | 572 mm |
| Do szybkiego ładowania | nie |
| Inne oznaczenia | Inne |
| Liczba cel | 8 |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Obudowa z tworzywa sztucznego | tak |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | Inne |
| Oznaczenie IEC | Inne |
| Oznaczenie rozmiaru | Inne |
| Pakiet akumulatorowy | nie |
| Pojemność | 9000 mAh |
| Rodzaj | Inne |
| Szerokość | 165 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Temperatura otoczenia | 0 - 40 °C |
| Uniwersalny | nie |
| Wysokość łącznie z biegunem | 108 mm |
| Zastosowanie | Inne |
| Złącze | Inne |
Pliki do pobrania
RBC27_document -
m/download/17951036/rbc27-document.pdf [76.15 kB]
ASTE-6Z8LV6_R5_PL -
m/download/17852162/aste-6z8lv6-r5-pl.pdf [101.81 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010209/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1512012_V1 -
m/download/17852160/envpep1512012-v1.pdf [912.50 kB]
ENVEOLI1512012_EN -
m/download/17852161/enveoli1512012-en.pdf [444.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 27 RBC27 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135