Polecane
Cena: |
2268,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 268,64 |
zł netto |
Cena: |
2790,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 790,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Obudowa wisząca S3D drzwi podwójne z płytą montażową ocynkowaną IP55 800x 1200x 300mm NSYS3D81230DP SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | tak |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 300 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba zamków | 1 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208 | 50 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 250 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 250 N |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | tak |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | tak |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 12 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 800 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
Pliki do pobrania
NSYS3D81230DP_document -
m/download/17934312/nsys3d81230dp-document.pdf [86.45 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008469/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_Spacial_S3D_v02 -
m/download/17818384/dec-ue-spacial-s3d-v02.pdf [338.82 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17818383/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Obudowa wisząca S3D drzwi podwójne z płytą montażową ocynkowaną IP55 800x 1200x 300mm NSYS3D81230DP SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135