Polecane
Cena: |
461,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
461,04 |
zł netto |
Cena: |
567,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
567,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ClimaSys Wentylator z kratką 38 m3/h IP54 48VDC NSYCVF38M48DPF SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wolny przepływ powietrza | 38 m³/h |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 7035 |
| Do montażu rackowego 19 cali (482,6 mm) | nie |
| Głębokość | 49 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Moc znamionowa | 3.6 W |
| Montaż wnękowy | nie |
| Napięcie pracy dla DC | 48 - 48 V |
| Poziom hałasu | 41 dB(A) |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Sposób montażu | Mocowanie zatrzaskowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 117 mm |
| Wentylator dachowy | nie |
| Wentylator o konstrukcji wpuszczanej | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wysokość | 137 mm |
| Z filtrem | tak |
| Z pokrywą ochronną | tak |
Pliki do pobrania
NSYCVF38M48DPF_document -
m/download/17931588/nsycvf38m48dpf-document.pdf [124.08 kB]
7364790011 -
m/download/17816540/7364790011.pdf [393.78 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007191/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CVF_v03_EN -
m/download/17816539/dec-ue-climasys-cvf-v03-en.pdf [653.93 kB]
ENVPEP110717EN -
m/download/17816537/envpep110717en.pdf [284.93 kB]
ENVEOLI1107017EN -
m/download/17816538/enveoli1107017en.pdf [237.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Wentylator z kratką 38 m3/h IP54 48VDC NSYCVF38M48DPF SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135