Polecane
Cena: |
104,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,38 |
zł netto |
Cena: |
128,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
128,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ClimaSys Wentylator bez kratki 35 m3/h 115VAC NSYCVF35M115 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wolny przepływ powietrza | 35 m³/h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9005 |
| Do montażu rackowego 19 cali (482,6 mm) | nie |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Moc znamionowa | 16 W |
| Montaż wnękowy | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 115 - 115 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 115 - 115 V |
| Poziom hałasu | 32 dB(A) |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Mocowanie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 80 mm |
| Wentylator dachowy | nie |
| Wentylator o konstrukcji wpuszczanej | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wysokość | 80 mm |
| Z filtrem | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
Pliki do pobrania
NSYCVF35M115_document -
m/download/17931583/nsycvf35m115-document.pdf [99.03 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007185/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ClimaSys_CVF_v03_EN -
m/download/17816521/dec-ue-climasys-cvf-v03-en.pdf [653.93 kB]
ENVPEP110717EN -
m/download/17816519/envpep110717en.pdf [284.93 kB]
ENVEOLI1107017EN -
m/download/17816520/enveoli1107017en.pdf [237.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ClimaSys Wentylator bez kratki 35 m3/h 115VAC NSYCVF35M115 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135