Polecane
Cena: |
114,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,12 |
zł netto |
Cena: |
140,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
140,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PHS 36T Rozdzielnica natynkowa 3x12 hermetyczna IP65 N+PE 101496 NOARK
Obudowa posiada jeden do trzech rzędów, od 4 do 48 modułów. Dostarczana jest z drzwiami przezroczystymi. Dostawa składa się z obudowy, drzwi, szyn TH-35 mm, zacisków N+PE, przedniej pokrywy z wycięciami pod aparaty, zaślepki, elementów do montażu.
Parametry techniczne: PHS 36T Rozdzielnica natynkowa 3x12 hermetyczna IP65 N+PE 101496 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Z płytą montażową | nie |
| Głębokość | 144 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 319 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 535 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
phs_manual.pdf [2022-07-12 10:38, 1.76 MB]
Karta katalogowa Obudowa instalacyjna 3x12 modułów PL -
m/download/22242202/karta-katalogowa-obudowa-instalacyjna-3x12-modulow-pl.pdf [935.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co PHS 36T Rozdzielnica natynkowa 3x12 hermetyczna IP65 N+PE 101496 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135