Lampa metalohalogenkowa E40 MHE-400W/4200K 12756 KANLUX
Lampa metalohalogenkowa E40 MHE-400W/4200K 12756 KANLUX (12756)
10 dni
Stan magazynowy producenta
100 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa E40 MHE-400W/4200K 12756 KANLUX
Parametr Wartość
Zużycie energii przez 1000 godzin 400 kWh
Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 Neutralna 3300-5300 K
Długość całkowita 273 mm
Kształt bańki Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany
Moc źródła światła 400 W
Model Przezroczysty
Strumień świetlny 35000 lm
Średnia trwałość znamionowa 10000 h
Średnica 46 mm