Polecane
Cena: |
50,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,53 |
zł netto |
Cena: |
62,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa E40 MHE-400W/4200K 12756 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 400 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 273 mm |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 400 W |
| Model | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 35000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 46 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
Pliki do pobrania
12756.pdf [2022-04-05 14:20, 924.10 kB]
12756.pdf [2022-04-05 14:20, 924.10 kB]
12756[2].pdf [2022-10-13 09:28, 561.84 kB]
12756 -
m/download/14764823/12756.pdf [573.16 kB]
CE_162 MHR_MHE_MHG v4 PL -
m/download/13163709/ce-162-mhr-mhe-mhg-v4-pl.pdf [886.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135