Polecane
Cena: |
3,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,78 |
zł netto |
Cena: |
4,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PUSZKA N/T 86x86x39 5x2.5mm2 6 WYL. PUSTA IP 55 0226-00
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 87 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Głębokość | 37 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba wpustów | 6 |
| Maksymalny przekrój przewodu | 2.5 mm² |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Kwadratowy |
| Odporne na warunki atmosferyczne | nie |
| Plombowane | nie |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Rodzaj przepustu w obudowie | Membrana uszczelniająca |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcenie śrubami |
| Sposób montażu | Montaż ścienny/sufitowy |
| Szerokość | 87 mm |
| Średnica | 87 mm |
| Wpusty z tyłu | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wyposażenie | Brak |
| Z ekranowaniem | nie |
| Zestawialne | nie |
Pliki do pobrania
1341915633_0226-00_Ogaleznik_6_wyl.nt_EP-LUX_5x2.5mm2_pusty_IP_55 -
m/download/20281991/1341915633-0226-00-ogaleznik-6-wyl-nt-ep-lux-5x2-5mm2-pusty-ip-55.pdf [12.82 kB]
1656684926_pl_0226_00_0226_02 -
m/download/20281990/1656684926-pl-0226-00-0226-02.pdf [153.38 kB]
1642627364_pl_Deklaracja32022Puszki_EPLUX_IP55 -
m/download/20281992/1642627364-pl-deklaracja32022puszki-eplux-ip55.pdf [259.49 kB] Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA N/T 86x86x39 5x2.5mm2 6 WYL. PUSTA IP 55 0226-00
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135