Polecane
Cena: |
545,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
535,06 |
zł netto |
Cena: |
671,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
658,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 1443A 400VAC LNH41443M4T HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782937/0/hager_LNH41443M4T_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 1443A 400VAC LNH41443M4T HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gTr |
| Znamionowa zdolność łączeniowa AC | 100 kA |
| Charakterystyka | gTr (ochrona transformatorów przed skutkami zwarć i przeciążeń) |
| Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) | nie |
| Napięcie znamionowe AC | 400 V |
| Prąd znamionowy | 1443 A |
| Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 | NH4a |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Wskaźnik czołowy |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 110 W |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 100 kA |
Pliki do pobrania
hager_lnh41443m4t_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 08:43, 227.42 kB]
PDS_LNH41443M4T_3301_pl-PL -
m/download/23350619/pds-lnh41443m4t-3301-pl-pl.pdf [93.34 kB]
rohs_declaration_LNH41443M4T_en-GB -
m/download/23350620/rohs-declaration-lnh41443m4t-en-gb.pdf [42.14 kB]
DECLARATION_23_2277_02_23 -
m/download/23350621/declaration-23-2277-02-23.pdf [699.45 kB]
PEP_HAGE-01373-V01.01-EN -
m/download/23350622/pep-hage-01373-v01-01-en.pdf [413.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 1443A 400VAC LNH41443M4T HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135