Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER (LNH40800SM)
10 dni
Stan magazynowy producenta
3 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782582/0/hager_LNH40800SM_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa DC 70 kA
Charakterystyka gG (ochrona okablowania/urządzeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 500 V
Prąd znamionowy 800 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH4
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik czołowy
Strata mocy przy prądzie znamionowym 62 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER