Polecane
Cena: |
252,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
247,25 |
zł netto |
Cena: |
310,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
304,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782582/0/hager_LNH40800SM_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Znamionowa zdolność łączeniowa AC | 120 kA |
| Znamionowa zdolność łączeniowa DC | 70 kA |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) | nie |
| Napięcie znamionowe AC | 500 V |
| Prąd znamionowy | 800 A |
| Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 | NH4 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Wskaźnik czołowy |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 62 W |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 120 kA |
Pliki do pobrania
hager_lnh40800sm_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 08:42, 219.42 kB]
PDS_LNH40800SM_3301_pl-PL -
m/download/23370499/pds-lnh40800sm-3301-pl-pl.pdf [68.52 kB]
rohs_declaration_LNH40800SM_en-GB -
m/download/23370500/rohs-declaration-lnh40800sm-en-gb.pdf [42.09 kB]
PEP_HAGE-01373-V01.01-EN -
m/download/23370501/pep-hage-01373-v01-01-en.pdf [413.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH4 podst.śrub.wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 800A 500VAC LNH40800SM HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135