Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 361A 400VAC LNH40361M4T HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 361A 400VAC LNH40361M4T HAGER (LNH40361M4T)
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 361A 400VAC LNH40361M4T HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782931/0/hager_LNH40361M4T_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 361A 400VAC LNH40361M4T HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gTr
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 100 kA
Charakterystyka gTr (ochrona transformatorów przed skutkami zwarć i przeciążeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 400 V
Prąd znamionowy 361 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH4a
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik czołowy
Strata mocy przy prądzie znamionowym 28 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 100 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH4a wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 361A 400VAC LNH40361M4T HAGER