Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt izol. gG 425A 500VAC LNH3425MK HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt izol. gG 425A 500VAC LNH3425MK HAGER (LNH3425MK)
10 dni
Stan magazynowy producenta
5 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt izol. gG 425A 500VAC LNH3425MK HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782575/0/hager_LNH3425MK_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt izol. gG 425A 500VAC LNH3425MK HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
Charakterystyka gG (ochrona okablowania/urządzeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) tak
Napięcie znamionowe AC 500 V
Prąd znamionowy 425 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH3
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 39 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH3 wsk.podw. uchwyt izol. gG 425A 500VAC LNH3425MK HAGER