Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 160A 690VAC LNH2160M6 HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 160A 690VAC LNH2160M6 HAGER (LNH2160M6)
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 160A 690VAC LNH2160M6 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782664/0/hager_LNH2160M6_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 160A 690VAC LNH2160M6 HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
Charakterystyka gG (ochrona okablowania/urządzeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 690 V
Prąd znamionowy 160 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH2
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 15.5 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 100 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gG 160A 690VAC LNH2160M6 HAGER